Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprwane działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.

Szablony do WordPress

Szablony do WordPress

Łatwość i elastyczność wyboru i instalacji szablonów w systemie zarządzania treścią WordPress jest ogromna. Firma ALMO chciałaby też zaproponować swoim klientom (i nie tylko) szablony które mogli sami wykorzystać. Pomoc przy instalacji naszych szablonów jest bezpłatna więc nie ma obaw o wsparcie techniczne.

Wszystkie nasze szablony są rozpowszechniane na dwóch licencjach tak aby każdy mógł wybrać to co dla niego jest najlepsze. Licencja dotyczy jednego serwisu internetowego więc jeśli chcesz użyć naszych szablonów na innej swojej stronie to otrzymasz nową taką jaka będzie Ci potrzebna.

Licencja „pełna” oraz zezwolenia w licencji „darmowej” są wysyłane na prośbę po uiszczeniu opłaty w postaci elektronicznego dokumentu oraz pocztą w postaci papierowej.

Licencja „darmowa” Licencja „pełna”
Ograniczenia dotyczą braku możliwości wykorzystania w celach komercyjnych (w tym zarobkowe wyświetlanie reklam) oraz usunięcie linku ze stopki. Ta licencja też nie pozwala na modyfikacje szablonu ani żadnych elementów graficznych. 

 

Zezwala na modyfikację szablonu oraz elementów graficznych. Możliwe też jest usunięcie linku ze stopki. Na mocy tej licencji szablon może być wykorzystany na dowolnych stronach.
Cena: 0zł
Usunięcie linku ze stopki: 10zł
Zezwolenie na użycie komercyjne: 10zł
Cena: 50zł

Żadna licencja nie upoważnia do rozpowszechniania kopii szablonu oryginalnego ani zmodyfikowanego. Prawa autorskie zachowuje autor czyli firma ALMO.

 

Oto lista obecnie dostępnych szablonów.